Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
Bel ons vandaag
+32 52 21 15 55
471  Gevonden resultaten
Outdoor IEEE 802.11ac/g/n dual-radio wireless AP with external antennas
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-TQ4400E
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.128,51(excl. BTW)
€1.365,50(incl. BTW)

At-tq0500 Omnidirectional Antenna Gain 5dbi Frequency Range 2.4-5.0 GHz
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-TQ0500
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€47,52(excl. BTW)
€57,50(incl. BTW)

Netcover Basic Plus One Year Support Package Including Advanced Replacement (at-x510-52gtx-50)
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-X510-52GTX-50
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€2.815,69(excl. BTW)
€3.406,99(incl. BTW)

40km 10gbps Er Sfp+ Transceiver Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SP10ER40/I
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€2.661,98(excl. BTW)
€3.220,99(incl. BTW)

10GBps Small Form Factor Transceiver Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SP10LR
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€570,66(excl. BTW)
€690,50(incl. BTW)

850nm 10g Sfp+ - Hot Swappable 300m Usi
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SP10SR
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€171,49(excl. BTW)
€207,50(incl. BTW)

10GBase-T SFP+ Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SP10T
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€725,21(excl. BTW)
€877,50(incl. BTW)

At-cm301 10/100tx/ 100fx(st, 2km) Converteon Media & Rate Converter Line Card With Oam & Jumbo Frame
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-CM301
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€243,39(excl. BTW)
€294,50(incl. BTW)

At-cm302 10/100tx 100fx (sc, 2km) Converteon Media & Rate Converter Line Card With Oam & Jumbo Frame
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-CM302
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€243,39(excl. BTW)
€294,50(incl. BTW)

At-cm3k0s 10/10/1000t To 100/1000x Sfp Converteon Media & Rate Converter Line Card Oam & Jumbo Frame
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-CM3K0S
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€296,69(excl. BTW)
€358,99(incl. BTW)

At-cv1203 Two Slot Converteon Chassis
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-CV1203-20
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€132,22(excl. BTW)
€159,99(incl. BTW)

At-fs232/2 2-port Fast Ethernet Switch Media Converter 10/100tx To 100fx (sc) Single Mode Fiber 40km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-FS232/2-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€897,93(excl. BTW)
€1.086,50(incl. BTW)

2 Port Single Strand Fibre Media Converter 10/100tx (rj45) To 100fx (sc) (1310nm Tx/1550nm Rx
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-FS238A/1-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€137,18(excl. BTW)
€165,99(incl. BTW)

At-fs238b/1 10/100tx To 100fx (sc) Single-mode Fiber (15km) Standalone Rate & Media Converter
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-FS238B/1-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€137,18(excl. BTW)
€165,99(incl. BTW)

At-mc1008/GB 1000t To GBic Media Converter
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC1008/GB-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€253,71(excl. BTW)
€306,99(incl. BTW)

At-mc101xl 100base Tx To 100base Fx Fast Ethernet Media Converter 2km With St Fiber Connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC101XL-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€63,63(excl. BTW)
€76,99(incl. BTW)

At-mc102xl 100base Tx To 100base Fx Fast Ethernet Media Converter 2km With Sc Fiber Connector (at-mc102xl-60)
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC102XL-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€63,63(excl. BTW)
€76,99(incl. BTW)

At-mc103lh Utp To Fiber Sc Single-mode Media Converter 40km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC103LH-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€114,46(excl. BTW)
€138,50(incl. BTW)

100tx (rj-45) To 100fx Single-mode Fiber (sc) Media Converter
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC103XL-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€88,84(excl. BTW)
€107,50(incl. BTW)

At-mc104xl 100fx Sc Multi-mode To 100fx Sc Single-mode Media Converter 15km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC104XL-60
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€152,48(excl. BTW)
€184,50(incl. BTW)

.