Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
Bel ons vandaag
+32 52 21 15 55
551  Gevonden resultaten
Media Converter 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc Uk
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€77,68(excl. BTW)
€93,99(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
D-LINK
Referentie :
DMC-810SC
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€316,12(excl. BTW)
€382,50(incl. BTW)

Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
€445,87(excl. BTW)
€539,50(incl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€5.014,46(excl. BTW)
€6.067,50(incl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€139,26(excl. BTW)
€168,50(incl. BTW)

Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.160,32(excl. BTW)
€1.403,99(incl. BTW)

Transceiver MDS 9000 8GB FC SFP+ Short Range
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ906A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€206,60(excl. BTW)
€249,99(incl. BTW)

Transceiver C-series 10GbE Short Range SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP783A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.868,18(excl. BTW)
€2.260,50(incl. BTW)

HP B-series 8GB Extended Long Wave 25km Fibre Channel SFP+ Transceiver 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AW538A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€6.507,02(excl. BTW)
€7.873,50(incl. BTW)

Brocade 10GB Sfp+ Sr Optical Transceiver
IBM
Referentie :
49Y4216
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€836,36(excl. BTW)
€1.011,99(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC SX
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD118B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€337,60(excl. BTW)
€408,50(incl. BTW)

Transceiver X130 10G SFP+ LC SR
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD092B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€694,21(excl. BTW)
€839,99(incl. BTW)

Transceiver X130 10G SFP+ LC LRM
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD093B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€2.033,88(excl. BTW)
€2.460,99(incl. BTW)

Transceiver X125 1G SFP LC LH40 1310nm
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD061A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€2.430,99(excl. BTW)
€2.941,50(incl. BTW)

Transceiver X130 10G XFP CX4
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD506A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€605,37(excl. BTW)
€732,50(incl. BTW)

BNT SFP+ SR Transceiver
IBM
Referentie :
46C3447
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€50,83(excl. BTW)
€61,50(incl. BTW)

Transceiver X132 10G SFP+ LC ER
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J9153A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€10.723,55(excl. BTW)
€12.975,50(incl. BTW)

Bnt Transceiver Sfp+ Lr 10GB
IBM
Referentie :
90Y9412
Taal :
ML
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€973,97(excl. BTW)
€1.178,50(incl. BTW)

Bnt Qsfp+ Sr4 Transceiver
IBM
Referentie :
49Y7884
Taal :
ML
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.916,52(excl. BTW)
€2.318,99(incl. BTW)

Cisco 10GBase-sr Sfp+ Transceiver
IBM
Referentie :
88Y6054
Taal :
ML
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.311,56(excl. BTW)
€1.586,99(incl. BTW)

.