Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
Bel ons vandaag
+32 52 21 15 55
218  Gevonden resultaten
Media Converter Dmc300sc 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€78,10(excl. BTW)
€94,50(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
D-LINK
Referentie :
DMC-810SC
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€318,60(excl. BTW)
€385,50(incl. BTW)

Media Converter Dmc300sce 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC/E
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€78,10(excl. BTW)
€94,50(incl. BTW)

Media Converter 10/100btx To 100b-fx Single-mode Fiber Sc 15km
D-LINK
Referentie :
DMC-515SC/E
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€137,60(excl. BTW)
€166,50(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-sx Sc Multimode
D-LINK
Referentie :
DMC-700SC/E
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€152,88(excl. BTW)
€184,99(incl. BTW)

Media Converter Dmc810sce 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
D-LINK
Referentie :
DMC-810SC/E
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€318,60(excl. BTW)
€385,50(incl. BTW)

Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
€428,51(excl. BTW)
€518,50(incl. BTW)

Gigabit Ethernet Lh Mini-gbic Sfp Transceiver
LINKSYS
Referentie :
MGBLH1
Taal :
UK
€185,12(excl. BTW)
€223,99(incl. BTW)

Gigabit Ethernet Sx Mini-gbic Sfp Transceiver
LINKSYS
Referentie :
MGBSX1
Taal :
UK
€92,55(excl. BTW)
€111,99(incl. BTW)

Gigabit Ethernet 1000 Base-t Mini-gbic Sfp Transceiver
€92,55(excl. BTW)
€111,99(incl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€3.320,25(excl. BTW)
€4.017,50(incl. BTW)

ProCurve 10-GBe Sfp+ Sr Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J9150A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.155,36(excl. BTW)
€1.397,99(incl. BTW)

ProCurve 10-GBe Sfp+ Lr Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J9151A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€923,13(excl. BTW)
€1.116,99(incl. BTW)

MDS 9000 8GB FC SFP+ Short Range Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ906A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€456,61(excl. BTW)
€552,50(incl. BTW)

HP B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP823A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.795,03(excl. BTW)
€2.171,99(incl. BTW)

HP 3m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+ Transceiver (AP819A)
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP819A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€285,94(excl. BTW)
€345,99(incl. BTW)

Transceiver 5m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP820A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€321,90(excl. BTW)
€389,50(incl. BTW)

Brocade 10GB Sfp+ Sr Optical Transceiver
IBM
Referentie :
49Y4216
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€833,47(excl. BTW)
€1.008,50(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC LX
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD119B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€618,60(excl. BTW)
€748,50(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC BX 10-D
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD099B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.024,79(excl. BTW)
€1.239,99(incl. BTW)

.