Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
Bel ons vandaag
+32 52 21 15 55
224  Gevonden resultaten
Media Converter Dmc300sc 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc
€78,10(excl. BTW)
€94,50(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
€318,60(excl. BTW)
€385,50(incl. BTW)

Media Converter Dmc300sce 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc
€78,10(excl. BTW)
€94,50(incl. BTW)

Media Converter 10/100btx To 100b-fx Single-mode Fiber Sc 15km
€137,60(excl. BTW)
€166,50(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-sx Sc Multimode
D-LINK
Referentie :
DMC-700SC/E
Taal :
UK
€152,88(excl. BTW)
€184,99(incl. BTW)

Media Converter Dmc810sce 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
€318,60(excl. BTW)
€385,50(incl. BTW)

Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
€430,17(excl. BTW)
€520,50(incl. BTW)

Gigabit Ethernet Lh Mini-gbic Sfp Transceiver
LINKSYS
Referentie :
MGBLH1
Taal :
UK
€185,54(excl. BTW)
€224,50(incl. BTW)

Gigabit Ethernet Sx Mini-gbic Sfp Transceiver
LINKSYS
Referentie :
MGBSX1
Taal :
UK
€92,98(excl. BTW)
€112,50(incl. BTW)

Gigabit Ethernet 1000 Base-t Mini-gbic Sfp Transceiver
€92,98(excl. BTW)
€112,50(incl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Taal :
UK
€5.014,46(excl. BTW)
€6.067,50(incl. BTW)

Transceiver ProCurve 10-GBe Sfp+ Sr
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J9150A
Taal :
UK
€1.148,35(excl. BTW)
€1.389,50(incl. BTW)

Transceiver ProCurve 10-GBe Sfp+ Lr
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J9151A
Taal :
UK
€923,13(excl. BTW)
€1.116,99(incl. BTW)

Refurb/10GBase-LR X2 Mod
CISCO SYSTEMS
Referentie :
X2-10GB-LR-RF
Taal :
NA
€1.721,48(excl. BTW)
€2.082,99(incl. BTW)

Transceiver B-series 10GbE Short Wave SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP823A
Taal :
UK
€1.790,07(excl. BTW)
€2.165,99(incl. BTW)

HP 3m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+ Transceiver (AP819A)
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP819A
Taal :
UK
€284,29(excl. BTW)
€343,99(incl. BTW)

Transceiver 5m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP820A
Taal :
UK
€320,25(excl. BTW)
€387,50(incl. BTW)

Brocade 10GB Sfp+ Sr Optical Transceiver
IBM
Referentie :
49Y4216
Taal :
UK
€833,47(excl. BTW)
€1.008,50(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC LX
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD119B
Taal :
UK
€613,64(excl. BTW)
€742,50(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC BX 10-D
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD099B
Taal :
UK
€1.018,60(excl. BTW)
€1.232,50(incl. BTW)

.