Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
26  Gevonden resultaten
INTEL X710 DUAL PORT 10GB DIRECT AATTACH SFP+ CONVERGED NETWORK ADAPTER CUSKIT
DELL
Referentie :
540-BBIV
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€408,68(excl. BTW)
€494,50(incl. BTW)

PEB-10G/57840-2T (Gift)
ASUS
Referentie :
90SC0670-M0UAY0
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€211,98(excl. BTW)
€256,50(incl. BTW)

PCE-AC51 AC750 WLAN PCIe LP WLAN ADAPTER 802.11 A/B/G/N/AC
ASUS
Referentie :
90IG02S0-BO0010
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€30,99(excl. BTW)
€37,50(incl. BTW)

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL - SFP connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2914SP-001
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€159,92(excl. BTW)
€193,50(incl. BTW)

Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Low Profile Customer
DELL
Referentie :
406-BBKY
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€298,34(excl. BTW)
€360,99(incl. BTW)

INTEL X710 QUAD PORT 10GBE BASE-T PCIE ADAPTER FULL HEIGHT CUSTOMER INSTALL
DELL
Referentie :
540-BBVB
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€763,63(excl. BTW)
€923,99(incl. BTW)

Intel X550 Quad Port 10GbE Base-T rNDC Customer Install
DELL
Referentie :
540-BBVC
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€504,12(excl. BTW)
€609,99(incl. BTW)

BROADCOM57412 2P 10GB SFP+ +5720 2P 1GB
DELL
Referentie :
540-BBUR
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€354,13(excl. BTW)
€428,50(incl. BTW)

QLogic FastLinQ 41162 Dual Port 10Gb Base-T Adapter Full Height Customer Install
DELL
Referentie :
540-BBYG
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€444,62(excl. BTW)
€537,99(incl. BTW)

QLogic FastLinQ 41162 Dual Port 10Gb Base-T Adapter Low Profile Customer Install
DELL
Referentie :
540-BBZN
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€444,62(excl. BTW)
€537,99(incl. BTW)

Broadcom 57416 Dual Port 10Gb Base-T PCIe Adapter Full Height Customer Install
DELL
Referentie :
540-BBUO
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€442,56(excl. BTW)
€535,50(incl. BTW)

Intel X710 Quad Port 10GbE Base-T PCIe Adapter Low Profile Customer Install
DELL
Referentie :
540-BBVP
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€774,79(excl. BTW)
€937,50(incl. BTW)

Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Low ProfileCustomer Install
DELL
Referentie :
540-BBVL
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€357,84(excl. BTW)
€432,99(incl. BTW)

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2914SX/LC-001
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€223,96(excl. BTW)
€270,99(incl. BTW)

X550 DUAL PORT 10G BASE-T ADAPTER LOW PROFILE
DELL
Referentie :
540-BBRG
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€492,15(excl. BTW)
€595,50(incl. BTW)

WIRELESS-AC WIFI LINK 9560 2230 2x2 AC+BT Gbit No vPro
INTEL
Referentie :
9560.NGWG.NV
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€8,26(excl. BTW)
€9,99(incl. BTW)

WiFi Dongle (TWY01)
BENQ
Referentie :
5J.F4S07.011
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€64,88(excl. BTW)
€78,50(incl. BTW)

Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X550-T2 LP
FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Referentie :
S26361-F3948-L502
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€621,48(excl. BTW)
€751,99(incl. BTW)

Dual Port Dual Rate 10/1 Gbit/s LAN Controller SFP+ for optical transceiver modules or Twinax cable.
FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Referentie :
S26361-F3640-L502
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€465,28(excl. BTW)
€562,99(incl. BTW)

ConnectX-4 card 40/56GbE QSFP28 PCIe
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX415A-BCAT
Taal :
NA
€416,94(excl. BTW)
€504,50(incl. BTW)

.