Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
Bel ons vandaag
+32 52 21 15 55
281  Gevonden resultaten
NC Preferred - 1 y for AT-x550-18XSQ
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-X550-18XSQ-NCP1
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€271,49(excl. BTW)
€328,50(incl. BTW)

NC Advanced - 5 y for AT-x510L-52GP
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-X510L-52GP-NCA5
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€978,50(excl. BTW)
€1.183,99(incl. BTW)

Spigen Gearlock MF100 Out Front Bike Mount 000MP25056
SPIGEN
Referentie :
000MP25056
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€13,64(excl. BTW)
€16,50(incl. BTW)

Spigen Gearlock AU100 Universal Bike Mount Adapter 000MP25060
SPIGEN
Referentie :
000MP25060
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€7,43(excl. BTW)
€8,99(incl. BTW)

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL - SFP connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2914SP-001
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€157,02(excl. BTW)
€189,99(incl. BTW)

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card: WoLSC connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2914SX/SC-001
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€219,42(excl. BTW)
€265,50(incl. BTW)

VPN Access Router - 1 x GE WAN ports and 1 x 10/100/1000 LAN ports. USB port for external memory or
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-AR2010V-50
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€408,68(excl. BTW)
€494,50(incl. BTW)

AW+ Next Generation Firewalls - 2 x GE WAN ports and 8 x 10/100/1000 LAN ports
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-AR3050S-50
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€488,02(excl. BTW)
€590,50(incl. BTW)

AW+ Next Generation Firewall - 2 x GE WAN ports and 8 x 10/100/1000 LAN ports
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-AR4050S-50
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€626,86(excl. BTW)
€758,50(incl. BTW)

Net.Cover Premium - 3 years for AT-AR4050S
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-AR4050S-NCP3
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€238,43(excl. BTW)
€288,50(incl. BTW)

Wall-mount kit for FS980M/9-9PS-18-18PS-28-28PS-52-52PS-AT-FS710/16-16E-24
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-BRKT-J22
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€45,45(excl. BTW)
€54,99(incl. BTW)

Wall mount for AT-FS710/8 8E AT-GS910/58 8E AT-X230-10GT
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-BRKT-J23
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€45,45(excl. BTW)
€54,99(incl. BTW)

1 Slot Converteon Chassis\1x External AC power Adapter
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-CV1000-60
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€52,88(excl. BTW)
€63,99(incl. BTW)

AT-DINRAIL-010\DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-DINRAIL-010
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€109,08(excl. BTW)
€131,99(incl. BTW)

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX ST Connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-DMC100/ST-50
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€112,81(excl. BTW)
€136,50(incl. BTW)

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX LC Connector USB Power Only
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-DMC100/LC-00
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€113,21(excl. BTW)
€136,99(incl. BTW)

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector USB Power Only
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-DMC100/SC-00
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€113,21(excl. BTW)
€136,99(incl. BTW)

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-DMC100/SC-50
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€113,21(excl. BTW)
€136,99(incl. BTW)

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX ST Connector USB power Only
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-DMC100/ST-00
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€113,21(excl. BTW)
€136,99(incl. BTW)

Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX SC Connector - USB Power
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-DMC1000/SC-00
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€157,02(excl. BTW)
€189,99(incl. BTW)

.