Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
1163  Gevonden resultaten
Refurb/1000 Base-T SFP
CISCO SYSTEMS
Referentie :
GLC-T-RF
Taal :
NA
€78,93(excl. BTW)
€95,50(incl. BTW)

Refurb/ASA 5505 Sec Plus Appl w/SW UL us
CISCO SYSTEMS
Referentie :
ASA5505SECBUNK9-RF
Taal :
NA
€707,02(excl. BTW)
€855,50(incl. BTW)

Refurb/10GBase-LR X2 Mod
CISCO SYSTEMS
Referentie :
X2-10GB-LR-RF
Taal :
NA
€728,92(excl. BTW)
€881,99(incl. BTW)

Refurb/IP Phone/Uni 7965-Gig ENet Color
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CP-7965G-RF
Taal :
NA
€352,48(excl. BTW)
€426,50(incl. BTW)

Refurb/ASA 5510 Sec Plus Appl w/SW HA
CISCO SYSTEMS
Referentie :
ASA5510SECBUNK9-RF
Taal :
NA
€1.871,89(excl. BTW)
€2.264,99(incl. BTW)

Refurb/Appliance w/SW 300 VPN Peers 4GE
CISCO SYSTEMS
Referentie :
ASA5520-BUN-K9-RF
Taal :
NA
€3.328,92(excl. BTW)
€4.027,99(incl. BTW)

Refurb/ASA 5550 Appl SW HA 8GE+1FE 3DES
CISCO SYSTEMS
Referentie :
ASA5550-BUN-K9-RF
Taal :
NA
€8.276,85(excl. BTW)
€10.014,99(incl. BTW)

Bdl/Add 50 non-traversal network calls
CISCO SYSTEMS
Referentie :
L-VCS-PAK-VCS-50?BDL RM72950887PX
Taal :
NA
€17.926,44(excl. BTW)
€21.690,99(incl. BTW)

Bdl/Li Additional 10 traversal calls
CISCO SYSTEMS
Referentie :
L-VCS-PAK?BDL DG54121864IQ
Taal :
NA
€9.098,34(excl. BTW)
€11.008,99(incl. BTW)

Refurb/1000BASE-T/SFP Nebs 3 Esd
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-GE-T-RF
Taal :
NA
€94,63(excl. BTW)
€114,50(incl. BTW)

Refurb/Module/10GBASE-SR SFP
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-10G-SR-RF
Taal :
NA
€415,29(excl. BTW)
€502,50(incl. BTW)

Refurb/Appl/w Sw UL Users 8 ports DES
CISCO SYSTEMS
Referentie :
ASA5505-ULBUNK8-RF
Taal :
NA
€415,29(excl. BTW)
€502,50(incl. BTW)

Refurb/ASA 5515-X w SW 6GE Data 1GE Mgmt
CISCO SYSTEMS
Referentie :
ASA5515-K9-RF
Taal :
NA
€2.067,76(excl. BTW)
€2.501,99(incl. BTW)

Refurb/ASA 5512-X w SW 6GE Data 1GE
CISCO SYSTEMS
Referentie :
ASA5512-K9-RF
Taal :
NA
€1.653,71(excl. BTW)
€2.000,99(incl. BTW)

Refurb/Cisco Catalyst 3850 24 Port PoE
CISCO SYSTEMS
Referentie :
WS-C3850-24P-E-RF
Taal :
NA
€5.080,16(excl. BTW)
€6.146,99(incl. BTW)

Bdl/Cisco VG310 - Modular 24 FXS Port Vo
CISCO SYSTEMS
Referentie :
VG310?BDL 11466319
Taal :
NA
€3.768,18(excl. BTW)
€4.559,50(incl. BTW)

Refurb/Cat 2960X 24GigE PoE370W 2x10G
CISCO SYSTEMS
Referentie :
WS-C2960X-24PDL-RF
Taal :
NA
€1.997,51(excl. BTW)
€2.416,99(incl. BTW)

Refurb/1000BASE-LX/LH SFP xcver mod MMF
CISCO SYSTEMS
Referentie :
GLC-LH-SMD-RF
Taal :
NA
€415,29(excl. BTW)
€502,50(incl. BTW)

Refurb/Cat 2960-X 48GigE 370W 4x1G SFP
CISCO SYSTEMS
Referentie :
WS-C2960X48LPSL-RF
Taal :
NA
€2.432,22(excl. BTW)
€2.942,99(incl. BTW)

Refurb/ASA5515-X w/SW 6GE Data 1GE Mgmt
CISCO SYSTEMS
Referentie :
ASA5515SSD120K9-RF
Taal :
NA
€2.192,15(excl. BTW)
€2.652,50(incl. BTW)

.