Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
Bel ons vandaag
+32 52 21 15 55
2256  Gevonden resultaten
iDRAC 7 Ent Up from BMC f 12th Gen
DELL
Referentie :
529-10005
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€73,97(excl. BTW)
€89,50(incl. BTW)

RPS720 EXTERNAL POWER SUPPLY (FOR N15XX N20XX PC55XX PC70XX NON-POE) UP TO 4 SWITCHES
DELL
Referentie :
450-ADEZ
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€588,02(excl. BTW)
€711,50(incl. BTW)

Dell VFlash 8GB SD Card for iDRAC Ent
DELL
Referentie :
385-BBIC
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€43,79(excl. BTW)
€52,99(incl. BTW)

RACK POWER CORD 0.6M/2FT C13 TO C14 PDU STYLE 12 AMPS-KIT
DELL
Referentie :
450-ABLE
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€13,64(excl. BTW)
€16,50(incl. BTW)

Dell DMPU108e-G01 8-port remote KVM switch with one remote one local user single power supply - TAA
DELL
Referentie :
A7485892
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.666,53(excl. BTW)
€2.016,50(incl. BTW)

Dell Networking N1548 48x 1GbE+4x 10G
DELL
Referentie :
210-AEVZ
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.081,41(excl. BTW)
€1.308,50(incl. BTW)

PV TL2000 - 2U LTO-6 - 24 Slots 3Yr NBD
DELL
Referentie :
2000-5706
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€5.926,44(excl. BTW)
€7.170,99(incl. BTW)

MPS1000 External Power Supply for N15xx
DELL
Referentie :
450-ADFC
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€673,97(excl. BTW)
€815,50(incl. BTW)

INTEL X710 DUAL PORT 10GB DIRECT AATTACH SFP+ CONVERGED NETWORK ADAPTER CUSKIT
DELL
Referentie :
540-BBIV
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€410,33(excl. BTW)
€496,50(incl. BTW)

CABLE 40GBE (QSFP+) TO 4 X 10GBE SFP+ PASSIVE COPPER BREAKOUT CABLE 7M KIT (NOT SUPPORTED ON X4012)
DELL
Referentie :
470-AAWU
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€369,01(excl. BTW)
€446,50(incl. BTW)

Dell Networking QSFP+ to 4 x 10/100/1000BASE-T (RJ45) Breakout Cable 1m - Kit
DELL
Referentie :
470-ABEM
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€761,57(excl. BTW)
€921,50(incl. BTW)

Dell Networking Cable SMF MPO to 4xLC Breakout Cable 5 Meter Customer kit
DELL
Referentie :
470-ABGG
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€284,71(excl. BTW)
€344,50(incl. BTW)

INTEL X710 DP 10GB DA/SFP+ + I350 DP 1GB ETHERNET NETWORK DAUGHTER CARD CUSTOMER INSTALL
DELL
Referentie :
555-BCKM
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€362,40(excl. BTW)
€438,50(incl. BTW)

ENCLOSURE FOR MOUNTING UP TO 3XMPS600 OR MPS1000 IN 1U BRACKETS INCLUDED - KIT
DELL
Referentie :
770-BBGE
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€129,34(excl. BTW)
€156,50(incl. BTW)

Dell NetworkingTransceiver SFP100BASEFX1
DELL
Referentie :
407-BBOT
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€78,50(excl. BTW)
€94,99(incl. BTW)

TRANSCEIVER SFP+ 10GBE ER 1550NM WAVELENGTH 40KM REACH KIT
DELL
Referentie :
407-BBOV
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€2.349,58(excl. BTW)
€2.842,99(incl. BTW)

Dell Wyse Dual VESA Mounting Bracket Kit
DELL
Referentie :
575-BBFN
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€39,66(excl. BTW)
€47,99(incl. BTW)

PowerVault TL1000
DELL
Referentie :
PVTL100001
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€4.334,70(excl. BTW)
€5.244,99(incl. BTW)

8TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled Hard Drive CusKit
DELL
Referentie :
400-AKWU
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€372,31(excl. BTW)
€450,50(incl. BTW)

1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 2.5in Hot-plug Hard Drive 3.5in HYB CARR CusKit
DELL
Referentie :
400-AKXQ
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€256,19(excl. BTW)
€309,99(incl. BTW)

.