Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
168  Gevonden resultaten
Opt Trans 25GbE 25Gb/s SFP28 1310nm 10km
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA2L20-AR
Taal :
NA
€382,23(excl. BTW)
€462,50(incl. BTW)

Spectrum 10/25GbE 100GbE 1U 18 SFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2F
Taal :
NA
€5.809,50(excl. BTW)
€7.029,50(incl. BTW)

Rack instlltn K f/SN2100/SN2010 shrt dpt
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-KIT-E
Taal :
NA
€199,17(excl. BTW)
€240,99(incl. BTW)

PasCPRCab ETH100GbE SFP28 2.5m 30AWG
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7F00-A02AR30L
Taal :
NA
€143,39(excl. BTW)
€173,50(incl. BTW)

Mellanox Act Fib Hybrid ETH 100GbE
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C030
Taal :
NA
€1.284,71(excl. BTW)
€1.554,50(incl. BTW)

Spectrum TM 25GbE/100GbE 1U Open Eth
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2410-CB2FC
Taal :
NA
€17.250,83(excl. BTW)
€20.873,50(incl. BTW)

Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA1B00-B150D
Taal :
NA
€244,21(excl. BTW)
€295,50(incl. BTW)

Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr C2P
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2FO
Taal :
NA
€5.062,40(excl. BTW)
€6.125,50(incl. BTW)

Pass Cop Cbl 200GbE 200Gb/s 2m 26AWG
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP1650-V002E26
Taal :
NA
€202,89(excl. BTW)
€245,50(incl. BTW)

Pass Copper Hybrid Cbl 200 GbE QSFP56 2m
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7H50-V002R26
Taal :
NA
€216,52(excl. BTW)
€261,99(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 3Y f/SN2100_CUMULUS
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SN2100-CL-3S
Taal :
NA
€1.029,34(excl. BTW)
€1.245,50(incl. BTW)

Tech Spt+Warranty Silver 1Yr IS5023
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-IS5023-1S
Taal :
NA
€265,70(excl. BTW)
€321,50(incl. BTW)

Act Fiber Hybrid ETH 100 GbE to 4x25 Gbe
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C010
Taal :
NA
€902,47(excl. BTW)
€1.091,99(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 1Y f/SN2100 S Switch
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SN2100-1SNBD
Taal :
NA
€607,85(excl. BTW)
€735,50(incl. BTW)

Tech Spt+Warranty Silver 5Yr SB7790
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SB7790-5S
Taal :
NA
€3.807,02(excl. BTW)
€4.606,50(incl. BTW)

SpctrmTM 40GbE 1U 16 QSFP28 ShtDp C2P
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2100-BB2RC
Taal :
NA
€10.123,55(excl. BTW)
€12.249,50(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 1Y f/SX6005+6012 S
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SX600B-1S
Taal :
NA
€367,76(excl. BTW)
€444,99(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 5Y f/SB7700 S Switch
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SB7700-5S
Taal :
NA
€4.575,62(excl. BTW)
€5.536,50(incl. BTW)

Technical Support and Wrnty 1y f SX6000
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SX6000-1S
Taal :
NA
€729,34(excl. BTW)
€882,50(incl. BTW)

Tech Spt+Warranty Silver 1Yr IS5000
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-IS5000-1S
Taal :
NA
€528,51(excl. BTW)
€639,50(incl. BTW)

.