Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
98  Gevonden resultaten
Spectrum 10/25GbE 100GbE 1U 18 SFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2F
Taal :
NA
€5.809,91(excl. BTW)
€7.029,99(incl. BTW)

Rack instlltn K f/SN2100/SN2010 shrt dpt
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-KIT-E
Taal :
NA
€199,17(excl. BTW)
€240,99(incl. BTW)

Optical Module 100GbE QSFP28 MPO 1310nm
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA1L30-CM
Taal :
NA
€1.633,47(excl. BTW)
€1.976,50(incl. BTW)

PasCPRCab ETH100GbE SFP28 2.5m 30AWG
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7F00-A02AR30L
Taal :
NA
€143,39(excl. BTW)
€173,50(incl. BTW)

Mellanox Act Fib Hybrid ETH 100GbE
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C030
Taal :
NA
€1.284,29(excl. BTW)
€1.553,99(incl. BTW)

SpctrmTM 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr P2C
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2R
Taal :
NA
€5.809,91(excl. BTW)
€7.029,99(incl. BTW)

Pas Copper Hybrid Cbl HDR 200Gbs LSZH 2m
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7H50-H002R26
Taal :
NA
€242,56(excl. BTW)
€293,50(incl. BTW)

Spectrum TM 25GbE/100GbE 1U Open Eth
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2410-CB2FC
Taal :
NA
€17.252,06(excl. BTW)
€20.874,99(incl. BTW)

Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA1B00-B150D
Taal :
NA
€244,21(excl. BTW)
€295,50(incl. BTW)

Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr C2P
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2FO
Taal :
NA
€5.062,80(excl. BTW)
€6.125,99(incl. BTW)

Pass Cop Cbl 200GbE 200Gb/s 2m 26AWG
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP1650-V002E26
Taal :
NA
€202,89(excl. BTW)
€245,50(incl. BTW)

Pas Copper Hybrid Cbl HDR 200Gbs LSZH
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7H50-H01AR30
Taal :
NA
€221,48(excl. BTW)
€267,99(incl. BTW)

Act Fiber Hybrid ETH 100 GbE to 4x25 Gbe
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C010
Taal :
NA
€902,89(excl. BTW)
€1.092,50(incl. BTW)

SpctrmTM 40GbE 1U 16 QSFP28 ShtDp C2P
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2100-BB2RC
Taal :
NA
€10.124,38(excl. BTW)
€12.250,50(incl. BTW)

Rack mount kit for AS4610-54T
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
RKIT-85-4610
Taal :
NA
€126,44(excl. BTW)
€152,99(incl. BTW)

SpctrmTM based 40GbE 1U Open Swi ONIE
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2700-BS2FO
Taal :
NA
€10.124,38(excl. BTW)
€12.250,50(incl. BTW)

SpctrmTM 10GbE/100GbE 1U 48 SFP28 x86
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2410-BB2R
Taal :
NA
€10.790,07(excl. BTW)
€13.055,99(incl. BTW)

SpctrmTM 40GbE 1U MLNX-OS QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2700-BS2F
Taal :
NA
€12.332,64(excl. BTW)
€14.922,50(incl. BTW)

Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr x86 2c
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2FC
Taal :
NA
€6.556,61(excl. BTW)
€7.933,50(incl. BTW)

Rack installation kit for MSBxx MSNxx
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-KIT-S
Taal :
NA
€176,85(excl. BTW)
€213,99(incl. BTW)

.