Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
Bel ons vandaag
+32 52 21 15 55
313  Gevonden resultaten
Optical Trans 100GbE QSFP28 MPO 1310nm
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA1L10-CR
Taal :
NA
€3.145,45(excl. BTW)
€3.805,99(incl. BTW)

SpctrmTM 100GbE 1U Open swtch w/Onie 16
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2100-CB2FO
Taal :
NA
€9.314,46(excl. BTW)
€11.270,50(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 5Y f/SB7700 S Switch
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SB7700-5S
Taal :
NA
€5.026,86(excl. BTW)
€6.082,50(incl. BTW)

Technical Support and Wrnty 1y f SX6000
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SX6000-1S
Taal :
NA
€800,41(excl. BTW)
€968,50(incl. BTW)

Tech Spt+Warranty Silver 3Yr IS5000
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-IS5000-3S
Taal :
NA
€1.491,73(excl. BTW)
€1.804,99(incl. BTW)

Tech Spt+Warranty Silver 1Yr IS5000
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-IS5000-1S
Taal :
NA
€579,75(excl. BTW)
€701,50(incl. BTW)

Tech Spt+Warranty Silver 5Yr SB7790
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SB7790-5S
Taal :
NA
€4.182,64(excl. BTW)
€5.060,99(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 3Y f/SN2100_CUMULUS
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SN2100-CL-3S
Taal :
NA
€1.129,74(excl. BTW)
€1.366,99(incl. BTW)

Tech Spt+Warranty Silver 4Yr SB7890
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SB7890-4S
Taal :
NA
€3.485,94(excl. BTW)
€4.217,99(incl. BTW)

Tech Spt+Warranty Silver 1Yr IS5023
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-IS5023-1S
Taal :
NA
€291,73(excl. BTW)
€352,99(incl. BTW)

Act Fiber Hybrid ETH 100 GbE to 4x25 Gbe
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C010
Taal :
NA
€991,73(excl. BTW)
€1.199,99(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 1Y f/SN2000 S Switch
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SN2000-1S-4H
Taal :
NA
€1.467,36(excl. BTW)
€1.775,50(incl. BTW)

Official On Site post instal sys diag.
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
GPS-SITE-TUNECERT-3
Taal :
NA
€18.676,02(excl. BTW)
€22.597,99(incl. BTW)

SpctrmTM 40GbE 1U 16 QSFP28 ShtDp C2P
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2100-BB2RC
Taal :
NA
€11.122,31(excl. BTW)
€13.457,99(incl. BTW)

ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 10GbE SP
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX4111A-XCAT
Taal :
NA
€219,00(excl. BTW)
€264,99(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 3Y f/SN2700 S Switch
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SN2000-CL-S-3S
Taal :
NA
€1.800,82(excl. BTW)
€2.178,99(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 1Y f/SN2100 S Switch
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SN2100-1SNBD
Taal :
NA
€667,36(excl. BTW)
€807,50(incl. BTW)

Tech Spt+Wty-Silv 1Y f/SX6005+6012 S
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
SUP-SX600B-1S
Taal :
NA
€403,72(excl. BTW)
€488,50(incl. BTW)

ConnectX-4 EN card 50GbE QSFP28 PCIe3.0
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX413A-GCAT
Taal :
NA
€496,69(excl. BTW)
€600,99(incl. BTW)

ConnectX-4 EN card 50GbE dual-prt QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX414A-GCAT
Taal :
NA
€619,83(excl. BTW)
€749,99(incl. BTW)

.