Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
Bel ons vandaag
+32 52 21 15 55
18  Gevonden resultaten
OM4 2f 1.6mm PC OFNR LC Dup/LC Dup Std
PANDUIT CORP
Referentie :
FZ2ERLNLNSNM002
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€20,65(excl. BTW)
€24,99(incl. BTW)

OM4 24-fiber Interconnect Plenum 24F
PANDUIT CORP
Referentie :
FZURPEN74XNF010
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€243,39(excl. BTW)
€294,50(incl. BTW)

OM4 HD Flex 4-to-1 Conversion Cassette
PANDUIT CORP
Referentie :
FHC3ZO-24H-10B
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€304,55(excl. BTW)
€368,50(incl. BTW)

HD Flex 1 RU 4-port enclosure
PANDUIT CORP
Referentie :
FLEX1U04
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€305,37(excl. BTW)
€369,50(incl. BTW)

OS2 12-fiber interconnect plenum MPO
PANDUIT CORP
Referentie :
F9TRP5N5NANF010
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€110,74(excl. BTW)
€133,99(incl. BTW)

OS2 24-fiber Interconnect Plenum 24F
PANDUIT CORP
Referentie :
F9URPEN54ANF010
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€234,70(excl. BTW)
€283,99(incl. BTW)

OS2 HD Flex 4-to-1 Conversion Cassette
PANDUIT CORP
Referentie :
FHC39N-24H-10A
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€310,33(excl. BTW)
€375,50(incl. BTW)

HD Flex Enclosure Trunk Slack Plate - 1R
PANDUIT CORP
Referentie :
FLEX-PLATE1U
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€35,53(excl. BTW)
€42,99(incl. BTW)

OM4 HD Flex Cassette 4-Port 4-to-1 Con
PANDUIT CORP
Referentie :
FHC3ZO-08H-10B
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€113,21(excl. BTW)
€136,99(incl. BTW)

OM4 12-Fiber Interconnect Plenum PanMP
PANDUIT CORP
Referentie :
FZTRP7N7NBNF010
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€107,02(excl. BTW)
€129,50(incl. BTW)

OS2 HD Flex Cassette 4-Port 4-to-1 Con
PANDUIT CORP
Referentie :
FHC39N-08H-10A
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€115,29(excl. BTW)
€139,50(incl. BTW)

868 MHz PoE Gateway Kit includes power
PANDUIT CORP
Referentie :
IOT-9GWPOE-8
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€416,12(excl. BTW)
€503,50(incl. BTW)

IA SynapSense Demo Kit for Wireless En
PANDUIT CORP
Referentie :
IOT-A1DEMO
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.545,04(excl. BTW)
€1.869,50(incl. BTW)

Annual subscription license 25 sensor
PANDUIT CORP
Referentie :
IOT-9CSW25
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€250,00(excl. BTW)
€302,50(incl. BTW)

868 MHz Open/Close Sensor
PANDUIT CORP
Referentie :
IOT-9OC-8
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€113,64(excl. BTW)
€137,50(incl. BTW)

868 MHz Dry Contact Meter with 12" lead
PANDUIT CORP
Referentie :
IOT-9DC-8
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€113,64(excl. BTW)
€137,50(incl. BTW)

Gateway
PANDUIT CORP
Referentie :
IOT-9GWPOE-9
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€416,12(excl. BTW)
€503,50(incl. BTW)

868 MHz temperature sensor - -40įC to
PANDUIT CORP
Referentie :
IOT-9CT-8
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€113,64(excl. BTW)
€137,50(incl. BTW)

.