Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
576  Gevonden resultaten
Media Converter 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc Uk
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€76,02(excl. BTW)
€91,99(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
D-LINK
Referentie :
DMC-810SC
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€308,68(excl. BTW)
€373,50(incl. BTW)

Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
€402,47(excl. BTW)
€486,99(incl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€5.014,46(excl. BTW)
€6.067,50(incl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€127,69(excl. BTW)
€154,50(incl. BTW)

Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.100,41(excl. BTW)
€1.331,50(incl. BTW)

Transceiver MDS 9000 8GB FC SFP+ Short Range
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ906A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€175,20(excl. BTW)
€211,99(incl. BTW)

Transceiver C-series 10GbE Short Range SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP783A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.714,87(excl. BTW)
€2.074,99(incl. BTW)

HP 3m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+ Transceiver (AP819A)
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP819A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€286,36(excl. BTW)
€346,50(incl. BTW)

Transceiver 5m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP820A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€323,55(excl. BTW)
€391,50(incl. BTW)

HP B-series 8GB Extended Long Wave 25km Fibre Channel SFP+ Transceiver 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AW538A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€7.394,63(excl. BTW)
€8.947,50(incl. BTW)

Brocade 10GB Sfp+ Sr Optical Transceiver
IBM
Referentie :
49Y4216
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€915,69(excl. BTW)
€1.107,99(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC LX
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD119B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€325,61(excl. BTW)
€393,99(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC BX 10-D
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD099B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.018,60(excl. BTW)
€1.232,50(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC SX
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD118B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€178,93(excl. BTW)
€216,50(incl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP RJ45 T
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD089B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€283,46(excl. BTW)
€342,99(incl. BTW)

Transceiver X130 10G SFP+ LC SR
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD092B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€530,99(excl. BTW)
€642,50(incl. BTW)

Transceiver X130 10G SFP+ LC LRM
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD093B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€2.033,88(excl. BTW)
€2.460,99(incl. BTW)

Transceiver X130 10G SFP+ LC LR
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD094B
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€1.421,90(excl. BTW)
€1.720,50(incl. BTW)

Transceiver X125 1G SFP LC LH40 1310nm
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD061A
Taal :
UK
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€2.430,99(excl. BTW)
€2.941,50(incl. BTW)

.