Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
16  Gevonden resultaten
Intel X710 Quad Port 10GbE Base-T PCIe Adapter Low Profile Customer Install
DELL
Referentie :
540-BBVP
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€768,18(excl. BTW)
€929,50(incl. BTW)

Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Low ProfileCustomer Install
DELL
Referentie :
540-BBVL
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€405,78(excl. BTW)
€490,99(incl. BTW)

X550 DUAL PORT 10G BASE-T ADAPTER LOW PROFILE
DELL
Referentie :
540-BBRG
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€487,60(excl. BTW)
€589,99(incl. BTW)

Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X550-T2 LP
FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Referentie :
S26361-F3948-L502
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€522,73(excl. BTW)
€632,50(incl. BTW)

Dual Port Dual Rate 10/1 Gbit/s LAN Controller SFP+ for optical transceiver modules or Twinax cable.
FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Referentie :
S26361-F3640-L502
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€343,79(excl. BTW)
€415,99(incl. BTW)

ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 25GbE DP
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX4121A-ACAT
Taal :
NA
€252,88(excl. BTW)
€305,99(incl. BTW)

ConnectX-4 card 40/56GbE QSFP28 PCIe
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX415A-BCAT
Taal :
NA
€390,90(excl. BTW)
€472,99(incl. BTW)

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus. SC. RoHs Version TAA compliant
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2911SX/SC-901
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€209,91(excl. BTW)
€253,99(incl. BTW)

ConnectX-6 VPI Adpcard SP QSFP56 Tall Br
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX653105A-ECAT
Taal :
NA
€747,52(excl. BTW)
€904,50(incl. BTW)

100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fib LC connector includes both standard and low profile brackets S
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2711FX/LC-901
Taal :
NA
Voorraad :
Laatste update:
Check real-time voorraad
€126,44(excl. BTW)
€152,99(incl. BTW)

ConnectX-5 EN NIC OCP2.0 25GbE DP SFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX542B-ACAN
Taal :
NA
€345,04(excl. BTW)
€417,50(incl. BTW)

ConnectX-6 VPI adapt card 100Gb/s
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX653105A-ECAT-SP
Taal :
NA
€747,52(excl. BTW)
€904,50(incl. BTW)

ConnectX-6 VPI adapt card HDR IB
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX653106A-HDAT-SP
Taal :
NA
€1.682,23(excl. BTW)
€2.035,50(incl. BTW)

ConnectX-6 VPI adapt card 100Gb/s
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX653106A-ECAT-SP
Taal :
NA
€897,11(excl. BTW)
€1.085,50(incl. BTW)

ConnectX-6 VPI adapt card HDR IB
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX653105A-HDAT-SP
Taal :
NA
€1.121,48(excl. BTW)
€1.356,99(incl. BTW)

ConnectX-5 EN NW Intf 10/25Gbe SFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCX512A-ACUT
Taal :
NA
€345,04(excl. BTW)
€417,50(incl. BTW)

.