Volg en like ons op Facebook! Voor updates, nieuwtjes en de laatste promo's!
89  Gevonden resultaten
Rack instlltn K f/SN2100/SN2010 shrt dpt
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-KIT-E
Taal :
NA
€194,21(excl. BTW)
€234,99(incl. BTW)

Optical Module 100GbE QSFP28 MPO 1310nm
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA1L30-CM
Taal :
NA
€1.189,67(excl. BTW)
€1.439,50(incl. BTW)

Passive Copper Cbl QSFP28 5M
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7F00-A005R26L
Taal :
NA
€326,86(excl. BTW)
€395,50(incl. BTW)

Mellanox Act Fib Hybrid ETH 100GbE
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C030
Taal :
NA
€1.252,06(excl. BTW)
€1.514,99(incl. BTW)

Mellanox Act Fib Hybrid ETH 100GbE
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C003
Taal :
NA
€841,31(excl. BTW)
€1.017,99(incl. BTW)

Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA1B00-B150D
Taal :
NA
€238,01(excl. BTW)
€287,99(incl. BTW)

Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr C2P
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2FO
Taal :
NA
€4.936,78(excl. BTW)
€5.973,50(incl. BTW)

Pass Cop Cbl 200GbE 200Gb/s 2m 26AWG
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP1650-V002E26
Taal :
NA
€197,93(excl. BTW)
€239,50(incl. BTW)

Act Fiber Hybrid ETH 100 GbE to 4x25 Gbe
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C010
Taal :
NA
€880,16(excl. BTW)
€1.064,99(incl. BTW)

SpctrmTM 40GbE 1U 16 QSFP28 ShtDp C2P
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2100-BB2RC
Taal :
NA
€9.872,31(excl. BTW)
€11.945,50(incl. BTW)

Rack mount kit for AS4610-54T
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
RKIT-85-4610
Taal :
NA
€123,55(excl. BTW)
€149,50(incl. BTW)

SpctrmTM based 40GbE 1U Open Swi ONIE
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2700-BS2FO
Taal :
NA
€9.871,89(excl. BTW)
€11.944,99(incl. BTW)

SpctrmTM 10GbE/100GbE 1U 48 SFP28 x86
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2410-BB2R
Taal :
NA
€10.521,48(excl. BTW)
€12.730,99(incl. BTW)

SpctrmTM 40GbE 1U MLNX-OS QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2700-BS2F
Taal :
NA
€12.025,61(excl. BTW)
€14.550,99(incl. BTW)

Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr x86 2c
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2FC
Taal :
NA
€6.393,38(excl. BTW)
€7.735,99(incl. BTW)

Rack installation kit for MSBxx MSNxx
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-KIT-S
Taal :
NA
€172,72(excl. BTW)
€208,99(incl. BTW)

X86 dual-core chassis mng module RoHS R6
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMB7500
Taal :
NA
€7.274,37(excl. BTW)
€8.801,99(incl. BTW)

Spectrum TM 25GbE/100GbE 1U Open Eth
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2410-CB2R
Taal :
NA
€15.032,22(excl. BTW)
€18.188,99(incl. BTW)

Mellanox Act Fib Cbl IB 100Gb/s QSFP 50m
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA1A00-E050
Taal :
NA
€1.066,93(excl. BTW)
€1.290,99(incl. BTW)

Rack installation static kit for 1U
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-KIT-A
Taal :
NA
€65,28(excl. BTW)
€78,99(incl. BTW)

.